ТЕАТР В КІНО. КОМЕДІЯ МОЛЬЄРА «ВИТІВКИ СКАПЕНА»

calendar 13 лютого
clock 19:00
adress Кінотеатр Київ вул. Велика Васильківська, 19а
(Комеді Франсез, 2017, постановка Дені Подалідес)
 
Здається, що ми знаємо цю комедію, вона є одним з творів, який вивчається у школі, і, оскільки кліше має складну долю, ми не дуже добре пам’ятаємо цю п’єсу, згадки про неї маємо як про добрий фарс, що займає незначне місце в творчості Мольєра. В постановці Дені Подалідеса на відкритті нового сезону
«Комеді Франсез» – це зовсім інша справа: перед нами постає п’єса з сенсацій- ною комічною силою, витвір, в якому зв’язки між життям та театром виражають себе незрівнянною глибиною та елегантністю.
Показ мовою оригіналу з українськими субтитрами
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema