ТЕАТР В КІНО. КОМЕДІЯ МОЛЬЄРА «ВИТІВКИ СКАПЕНА»

calendar 13 лютого
clock 19:00
adress Кінотеатр Київ вул. Велика Васильківська, 19а
(Комеді Франсез, 2017, постановка Дені Подалідес)
 
Здається, що ми знаємо цю комедію, вона є одним з творів, який вивчається у школі, і, оскільки кліше має складну долю, ми не дуже добре пам’ятаємо цю п’єсу, згадки про неї маємо як про добрий фарс, що займає незначне місце в творчості Мольєра. В постановці Дені Подалідеса на відкритті нового сезону
«Комеді Франсез» – це зовсім інша справа: перед нами постає п’єса з сенсацій- ною комічною силою, витвір, в якому зв’язки між життям та театром виражають себе незрівнянною глибиною та елегантністю.
Показ мовою оригіналу з українськими субтитрами
 

Дякуємо за Ваш інтерес до нещодавньої діяльності Французького інституту в Україні. З моменту відновлення роботи, 1 вересня 2022 року, та у скороченому складі, ФІУ адаптував свою діяльність та пріоритетні місії. Разом із Французьким ліцеєм Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашого дипломатичного впливу в цій країні. Я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб відкрити для себе проекти, здійснені протягом першого року повномасштабного вторгнення, нашу діяльність, наших партнерів, наші успіхи, але також і наші труднощі. Наразі ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією, відкритою для громадськості в Україні. Для нас це також спосіб підтримати цю країну в її протистоянні агресії.
Дякуємо за Ваш візит.


Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького Інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema