КІНОКЛУБ: «МОЛОДЕ ПОКОЛІННЯ ФРАНЦУЗЬКОГО КІНО»

calendar 5 лютого — 12 лютого
clock 19:00
adress Кінотеатр
Дві хвилюючі історії емансипації, що носять зворушливий та бойовий характер.
«У ліжку з Вікторією» (Жюстін Тріє, 2016, 1 год. 36 хв., мовою оригіналу з українськими субтитрами)
«Гіппократ» (Тома Лілті, 2014, 1 год. 42 хв, мовою оригіналу з українськими субтитрами)
 
З нагоди My French Film Festival у партнерстві з Unifrance

У ліжку з Вікторією

5 лютого, 19.00
 
реж. Жюстін Тріє 
1год.36хв, 2016 
Драматична комедія 
В ролях: Віржіні Ефіра, Венсан Лакост, Мельвіль Пупо
 
Вікторія Спік – успішна жінка-адвокат з кримінального права без особливих успіхів в особистому житті. Одного разу її запросили на весілля, де вона зустрічає свого друга Венсана, а також Сема, колишнього наркодилера, якому вона колись допомогла. Наступного дня Венсана звинувачують у спробі вбивства його супутниці. Єдиним свідком спроби виявився пес жертви. Проти своєї волі Вікторія погоджується захищати Венсана і водночас наймає Сема на роботу по догляду за її дітьми. З цих подій все покотилося шкереберть у житті !
 

Гіппократ

12 лютого, 19.00
 
реж. Тома Лілті 
1год.42хв., 2014 
Драматична комедія 
В ролях: Венсан Лакост, Реда Катеб, Жак Гамблен
 
Бенжамен стане чудовим лікарем, він в цьому впевнений. Але під час його першого стажування інтерном у відділенні його батька все йде шкереберть. Практика виявляється жорсткішою за теорію. Відповідальність є надзвичайною, його батько часто відсутній, а ще один інтерн Абдель - іноземний лікар, більш досвідчений, ніж Бенжамен. Головний герой буде запекло протистояти своїм обмеженням, страхам, своїм пацієнтам, сім'ям, лікарям і персоналу.  Починається його посвята.
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema