ВИСТАВКА «ЕТЮДИ З МАНДРІВ» ОЛЕКСАНДРА ПАВЛОВА

calendar 1 лютого — 20 лютого
adress Кафе ФІУ Вхід вільний
Серія представлених робіт складається з етюдів, створених художником у різний час мандрівок Прибалтикою, Кавказом, Середньою Азією, Украї- ною. Увражі виконані на папері в техніці акварелі, пастелі, фломастерів, кольорових грифелів і представляють у мистецтві живопису напрямок неоромантизму та неоекспресіонізму.
 
Олександр Павлов народився у місті Києві 22 травня 1939 року. Закінчив Київський інженерно-будівельний інститут (архітектурний факультет).
Член Спілки архітекторів України (1978 рік), Спілки художників України (1989 рік).
Починаючи з 1968 року провів 20 персональних та 28 групових виставок в Україні, Німеччині, Франції, Люксембурзі, Індії, Англії, Фінляндії, Росії.
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema