ГОДИНА КАЗОК

calendar 27 січня
clock 12:00-13:00
adress Медіатека ФІУ Вхід вільний
ГОДИНА КАЗОК
 
У суботу 27 січня з 12 до 13 години медіатека запрошує дітей віком 5-9 років, що розмовляють французькою або тільки починають її вивчати, послухати цікаву історію французькою мовою.
 
Еміль такий хлопчик, як і інші. Майже всі інші. Різниця? Коли Еміль чогось хоче, має бути так, а не інакше! Тому що Еміль не впертий: він дуже, дуже, дуже впертий. Він нічого не лякається, коли здійснює свої забаганки. Бути невидимим? Мати кажана? Носити гіпс? Чому б ні? Кумедний, лагідний, наполегливий, він має все, щоб сподобатися ! Приходьте послухати його історії!
 
Субота 27 січня з 12 до 13 год.
 
Французький інститут в Україні
Медіатека
 
Вхід вільний
 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema