Приватна французька школа м. Одеси

Новостворена приватна французька школа м. Одеси відкрила свої двері для школярів у вересні 2013 року за підтримки Посольства Франції, Альянс Франсез м. Одеси, Французького ліцею ім. Анни Київської та Міжнародної агенції з питань французької освіти за кордоном. За прикладом київського Французького ліцею, новий заклад пропонує навчання, що відповідає державним освітнім програмам Франції з використанням українських навчальних програм для українських учнів. На сьогоднішній день створено два багаторівневі класи дошкільної та початкової освіти, а декілька учнів середніх класів та ліцею можуть здобувати знання за системою дистанційної освіти CNED з репетиторами.

Приватна французька школа м. Одеси відкрила свої двері для школярів у вересні 2013 року за підтримки Посольства Франції, Альянс Франсез м. Одеси та Міжнародної агенції з питань французької освіти за кордоном (www.aefe.fr). Заклад пропонує навчання, що відповідає державним освітнім програмам Франції. Учні середніх класів та ліцею можуть здобувати знання за системою дистанційної освіти CNED з репетиторами.

  • Освітні рівні: один клас дошкільної освіти (дитячий садочок), сертифікований Міністерством національної освіти Франції (рівні PS, MS, GS), 3 класи початкової школи (рівні CP, CE1-CE2 та CM1-CM2), дистанційна освіта (CNED) для учнів середніх класів та ліцею
  • Програми: французькі програми;  Дипломи DELF Prim та Junior
  • Місце знаходження: центр міста
  • Веб-сайт: http://efpo.com.ua/efpo/?lang=ru

КОНТАКТИ

Фужер Каріте, Директорка: fcarite@efpo.com.ua
Адрієн БЛАЯК, завуч: info@efpo.com.ua
вул. Гагарінське Плато, 5 , Одеса 65009, Україна
тел.: +380 050 490 40 70