Міжнародна французька школа

efi

Створена у 2005 році, Міжнародна французька школа м. Києва є приватним навчальним закладом, який надає двомовну освіту завдяки гармонійному поєднанню державних українських та французьких навчальних програм. Заклад має освітню ліцензію від Міністерства освіти України, а також одержаний від Міністра закордонних справ Франції у 2013 році знак якості "LabelFrancEducation", яким відзначаються середні загальноосвітні навчальні заклади за кордоном, що надають якісну двомовну освіту за межами Франції в рамках національних освітніх програм. (http://www.labelfranceducation.org/fr)

  • Освітні рівні: від дошкільної освіти до передвипускного класу середньої школи
  • Програми: французькі та українські навчальні програми у гармонійному поєднанні
  • DELF Prim та Junior, Свідоцтво про базову загальну середню освіту (Diplôme National du Brevet), державні іспити згідно з українською програмою
  • Місце знаходження: будівля з двором на околиці Києва (селище Пуща Водиця)

Веб-сайт: http://www.ecolefi.com/uk/

КОНТАКТИ

Пані Тіфен АНРІ, Директор: info@ecolefi.com
вул. Лісова, 28A
Тел. : (00 380) 044 401 80 57

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema