Курси онлайн

Хочете перевірити свої знання та попрактикувати французьку в Інтернеті?

Тоді заходьте на новий безкоштовний Інтернет-сайт «Говорити французькою легко!», спеціально розроблений Міністерством закордонних справ для вивчення та ознайомлення із французькою мовою.

 

Тепер Ви можете користуватись вебдокументальними фільмами, а також навчальними та ігровими педагогічними ательє. Пройшовши короткий тест на визначення рівня мови, Ви швидко підберете діяльність відповідно до Вашого рівня знань.

 

Викладаєте французьку? Тоді цей сайт також стане Вам у нагоді: як додаткова діяльність вдома, чи безпосередньо на заняттях за допомогою відеопроектора чи інтерактивної цифрової дошки. Заходьте в розділ для викладачів, розроблений спеціально для Вас.

 

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema