Курси онлайн

Хочете перевірити свої знання та попрактикувати французьку в Інтернеті?

Тоді заходьте на новий безкоштовний Інтернет-сайт «Говорити французькою легко!», спеціально розроблений Міністерством закордонних справ для вивчення та ознайомлення із французькою мовою.

 

Тепер Ви можете користуватись вебдокументальними фільмами, а також навчальними та ігровими педагогічними ательє. Пройшовши короткий тест на визначення рівня мови, Ви швидко підберете діяльність відповідно до Вашого рівня знань.

 

Викладаєте французьку? Тоді цей сайт також стане Вам у нагоді: як додаткова діяльність вдома, чи безпосередньо на заняттях за допомогою відеопроектора чи інтерактивної цифрової дошки. Заходьте в розділ для викладачів, розроблений спеціально для Вас.

 

Дякуємо за Ваш інтерес до нещодавньої діяльності Французького інституту в Україні. З моменту відновлення роботи, 1 вересня 2022 року, та у скороченому складі, ФІУ адаптував свою діяльність та пріоритетні місії. Разом із Французьким ліцеєм Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашого дипломатичного впливу в цій країні. Я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб відкрити для себе проекти, здійснені протягом першого року повномасштабного вторгнення, нашу діяльність, наших партнерів, наші успіхи, але також і наші труднощі. Наразі ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією, відкритою для громадськості в Україні. Для нас це також спосіб підтримати цю країну в її протистоянні агресії.
Дякуємо за Ваш візит.


Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького Інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema