Ліцей ім. Анни Київської

 

На сьогодні Ліцей ім. Анни Київської, створений в 1994 р., є єдиним французьким шкільним закладом в Україні, який функціонує за угодою з Міністерством національної освіти Франції, що уможливлює відрядження до Ліцею французьких вчителів. Ліцей входить до світової мережі Агентства з питань французької освіти за кордоном (AEFE), яка об’єднує близько 500 закладів в 137 країнах (www.aefe.fr). Також Ліцей було визнано державними органами освіти України, про що свідчить ліцензія наосвітню діяльність, видана Міністерством освіти України. Це дозволяє українським учням проходити подвійний курс навчання, в якому поєднані обидві освітні програми.

  • Навчальні рівні : повний освітний курс з дитячого садочка до 11-го класу
  • Освітні програми : французькі освітні програми (у поєднанні з українськими освітніми програмами для українських учнів)
  • Дипломи : DELF Prim та Junior, Свідоцтво про базову загальну середню освіту (Diplôme National du Brevet), Атестат про повну загальну середню освіту (Baccalauréat), атестати про середню загальну освіту Міністерства освіти Україїни
  • Місце розташування : 4 приміщення в центрі міста
  • Web-сайт: http://lyceeadk.com/

КОНТАКТИ

Пані Дезі ОДДОН, директор: proviseur@lyceeadk.com
вул. Чапаєва, 21, Київ 01030, Україна
Тел.: +380 044 200 19 93

Дякуємо всім, хто останнім часом цікавиться діяльностю Французького інституту в Україні. З моменту відновлення його роботи невеличкою командою, 1 вересня 2022 року, ФІУ адаптував свою діяльність до нових пріоритетів. Разом із Французьким ліцеєм ім. Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашої дипломатії впливу у цій країні. Відтак, я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб ознайомитися з проектами, які було здійснено упродовж цього першого року війни, дізнатися про нашу діяльність, про те, хто є нашими партнерами, про наші досягнення, а також про труднощі, з якими ми стикаємося. Сьогодні ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією в Україні, яка приймає публіку. І це – ще один спосіб для нас підтримати цю країну в її протидії агресії.
Дякуємо за Ваш візит.

 

Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema