Запис на курси французької мови з 4 вересня 2018 року

03.09.2018

Проводиться попередній запис на курси для бажаючих розпочати вивчення французької мови чи продовжити його на будь-якому рівні. Початок сесії 17 вересня.

В цю сесію працюватимуть групи для дорослих, підлітків та дітей. Окрім груп загальної французької мови також займатимуться спеціалізовані групи: «Підготовка до іспитів DELF B2 / DALF C1», «Фонетична корекція», «Курс з граматики рівня В1», «Французька ділового спілкування» , «Французька мова для підприємств», «Історія музики», «Французька засобами театру для дорослих та підлітків» .

На початку вересня ми проведемо тестування для тих, хто раніше вже вивчав французьку і бажає визначити свій поточний рівень для продовження навчання далі.

У серпні, під час канікул у Французькому інституті, попередній запис проводиться через онлайн форму на нашому сайті. У вересні ви зможете також отримати консультації від наших співробітників за телефонами бюро курсів. Кампанія запису продовжиться до 13 вересня.

Будь ласка, скористайтесь кнопкою нижче та залиште ваш номер телефону, електронну адресу та інформацію про курс, в якому ви зацікавлені. Ми зв’яжемося з вами у вересні, ознайомимо з новим розкладом та підберемо групу зі зручним графіком занять або у разі потреби запросимо на тестування.