Медіатека

mediateka

Медіатека Французького культурного центру є сучасною французькою бібліотекою, де зібрані друковані, аудіовізуальні, електронні документи та засоби телеінформатики. Вона надає українським відвідувачам відкритий доступ до своєї мультимедійної документації про  сьогоднішню Францію.

Новини Медіатеки

 

НА НОВОРІЧНІ СВЯТА

МЕДІАТЕКА БУДЕ ЗАЧИНЕНА

З 30 ГРУДНЯ 2017 ДО 9 СІЧНЯ 2018 ВКЛЮЧНО

 

У ЗВ'ЯЗКУ ІЗ ЗАКІНЧЕННЯМ ФІНАНСОВОГО РОКУ ОФОРМЛЕННЯ ТА ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ КАРТОК БУДУТЬ ПРИЗУПИНЕНІ

З 12 ГРУДНЯ ДО 9 СІЧНЯ ВКЛЮЧНО

 

♦ ♦ ♦

 

Будьте в курсі французьких літературних новин!
Читайте наші прес-досьє "Rentrée littéraire 2017" et "Prix littéraires 2017".
 
Ви маєте вже зараз можливість почитати деякі з цих книжок в електронному форматі на КУЛЬТУРТЕЦІ.

 

Зустрічі

  • ЛІТЕРАТУРНИЙ ЧАЙ У ФРАНЦУЗЬКОМУ ІНСТИТУТІ
    Один-два рази на місяць, в п’ятницю ввечері, медіатека Французького інституту збирає тих, хто любить французьку культуру тахоче поспілкуватися французькою мовою про літературу, а також про музику, про кіно, про важливі події тощо. Наступна зустріч відбудеться 22 грудня : Вечір настільних ігор.

    ГОДИНА КАЗОК

  • У «годину казок», з 12 до 13 години в останню суботу місяця, медіатека запрошує дітей віком 5-9 років, що розмовляють французькою або тільки починають її вивчати, послухати цікаву історію французькою мовою. Наступна зустріч відбудеться 23 грудня.
  • РОЗМОВНІ ЗУСТРІЧІ
    Щотижня наші викладачі-носії мови запрошують відвідувачів курсів та читачів медіатеки провести час у приємній та затишній атмосфері, обговорюючи різноманітні теми (новини, суспільство, кіно, музика, повсякденне життя тощо). Зустрічі поновляться у лютому 2018 року.