Медіатека

mediateka

Медіатека Французького культурного центру є сучасною французькою бібліотекою, де зібрані друковані, аудіовізуальні, електронні документи та засоби телеінформатики. Вона надає українським відвідувачам відкритий доступ до своєї мультимедійної документації про  сьогоднішню Францію.

Новини Медіатеки

Будьте в курсі французьких літературних новин!
Читайте наші прес-досьє "Rentrée littéraire 2017" et "Prix littéraires 2017".

 

Зустрічі

  • ЛІТЕРАТУРНИЙ ЧАЙ У ФРАНЦУЗЬКОМУ ІНСТИТУТІ
    Один-два рази на місяць, в п’ятницю ввечері, медіатека Французького інституту збирає тих, хто любить французьку культуру тахоче поспілкуватися французькою мовою про літературу, а також про музику, про кіно, про важливі події тощо. Наступна зустріч відбудеться 20 жовтня. Тема: "Літературні ресурси Культуртеки".

    ГОДИНА КАЗОК

  • У «годину казок», з 12 до 13 години в останню суботу місяця, медіатека запрошує дітей віком 5-9 років, що розмовляють французькою або тільки починають її вивчати, послухати цікаву історію французькою мовою. Наступна зустріч відбудеться 28 жовтня.
  • РОЗМОВНІ ЗУСТРІЧІ
    Щотижня наші викладачі-носії мови запрошують відвідувачів курсів та читачів медіатеки провести час у приємній та затишній атмосфері, обговорюючи різноманітні теми (новини, суспільство, кіно, музика, повсякденне життя тощо). З 27 вересня по 24 листопада зустрічі відбуватимуться у середу з18 год. до 19.15 в аудю 210 ("Le français au quotidien", рівні A1-A2) та у п'ятницю з 18 год. до 19.15 у медіатеці ("Actualités", рівні B1-B2).