Міжнародний технічний стаж "Архіви"

Результат пошуку зображень за запитом Міжнародний технічний стаж "Архіви" (STIA), що було створено в 1951 році, проходить щороку у Парижі, його тривалість 5 тижнів (квітень). Організацією стажу опікується Міністерство Культури та коммунікацій (загальна дирекція з питань охорони національної спадщини).

 

Мова йдеться про загальнопросвітницьке франкомовне стажування для підвищення кваліфікації французьким та іноземних працівників архивів, для обміну досвідом між професіоналами з різних країн та для створення та анімації мережи учасників, тренерів та організаторів таких стажувань. Разом із французькими експертами учасники стажувань обмінюються досвідом за всіма напрямками архівної справи. Після повернення до своєї країни, учасники мають поділитися отриманими знаннями та навичками із власною професійною мережою.

 

Детальніше: http://www.culturecommunication.gouv.fr/Nous-connaitre/Emploi-et-formation/Formations-professionnelles/Formation-continue-et-internationale-en-patrimoine/Stages-internationaux/Stage-technique-international-d-archives