Фестиваль «Французька весна 2020» перенесено

17.03.2020

У зв’язку із запровадженням українським урядом ряду жорстких заходів для боротьби з коронавірусом Covid-19 Посольство Франції, Французький інститут та мережа Альянс франсез в Україні вирішили, на превеликий жаль, перенести дати проведення 17-го фестивалю «Французька весна», який мав проходити протягом всього місяця квітня. Мова йде саме про перенесення, а не скасування.

Ми хотіли б подякувати всім, хто задіяний в організації фестивалю: митцям, партнерам, українським інституціям в Києві та в областях, а також нашим вірним глядачам, які з нами вже 17 років.

Завдяки їх незмінній підтримці ми раді повідомити, що фестиваль «Французька весна» відбудеться. Головна подія культурного щоденника в Україні повернеться з програмою в новому форматі, деталі якої будуть повідомлені під час прес-конференції у червні 2020 року. Забронюйте вже зараз дати з 25 по 28 червня – офіційне відкриття «Французької весни посеред літа», …… за яким прийде «Французька весна восени»! Тож до зустрічі через декілька місяців – на вас чекатиме ще більш яскрава, багата та надихаюча програма в усіх великих містах України.

Наталі Берас,

Радник з питань культури та співробітництва Посольства Франції

Директор Французького інституту в Україні