AUF : Covid-19 план дій


 

У рамках свого спеціального плану COVID-19 Університетська  Агенція Франкофонії AUF запускає міжнародний конкурс проектів для підтримки ініціатив  студентів, студентів-інженерів та молодих дослідників  пов'язаних з  пандемією Covid-19.

На цей конкурс виділяється винятковий фонд у розмірі 500 000 євро, і проекти, вартістю 10 000 євро -50 000 євро, можуть бути профінансовані.

Детальніше на сайті AUF https://www.auf.org/a-propos/plan-auf-covid19/

Дякуємо за Ваш інтерес до нещодавньої діяльності Французького інституту в Україні. З моменту відновлення роботи, 1 вересня 2022 року, та у скороченому складі, ФІУ адаптував свою діяльність та пріоритетні місії. Разом із Французьким ліцеєм Анни Київської та мережею Альянс франсез в Україні він залишається на службі нашого дипломатичного впливу в цій країні. Я запрошую Вас переглянути ці декілька сторінок, щоб відкрити для себе проекти, здійснені протягом першого року повномасштабного вторгнення, нашу діяльність, наших партнерів, наші успіхи, але також і наші труднощі. Наразі ФІУ є єдиною іноземною культурною інституцією, відкритою для громадськості в Україні. Для нас це також спосіб підтримати цю країну в її протистоянні агресії.
Дякуємо за Ваш візит.


Олів’є ЖАКО
Радник з питань культури та співробітництва – Посольство Франції в Україні
Директор Французького Інституту в Україні


ПОРТАЛ СЛУХАЧА КУРСІВ

ПОРТАЛ МЕДІАТЕКИ

mediatheque

КУЛЬТУРТЕКА

portail du cinema