Подання заявки до участі в осінній школі з перекладу Центру французько-російських досліджень у Москві

Подання заявки до участі в осінній школі Центру французько-російських досліджень у Москві "Неперекладаєма реальність? Переклад через призму соціальних наук від Античності до наших днів"

Термін подання заявки на участь: 20 вересня 2018 року

Умови подання заявки на участь
Осіння школа відбудеться у Москві з 15 до 17 листопада 2018 року.
Робочі мови французька та російська.
Бажаючи взяти участь у школі мають надіслати тезісит виступу (300 слів максимально) про свої емпіричні дослідження та  резюме (CV) до 20 вересня 2018 року на наступні адреси : pierre-louis.six[at]cnrs.fr et cefr.moscou[at]cnrs.fr.

Результати конкурсу заявок на участь будуть повідомленні до 30 вересня 2018 року.
Обраним авторам треба буде надіслати текст (до 3 сторінок), який буде опубліковано у збірці матеріалів осінньої школи.

Ця школа  в першу чергу розрахована на аспірантів, пост-доків, студентів перекладачів та молодих перекладачів, але не виключає можливість поданнями іншими кандидатурами. Відбір учасників буде зумовлений не тількі якістю їх докладів, але і його відповідністю до загальної концепції осінньої школи та запропонованим напрямкам обговорень:http://www.cefr-moscou.cnrs.fr/ru/evenement/ecole-d-ete/appel-communication-ecole-d-automne-des-realites-intraduisibles-la-traduction

Організаційні питання
Школа передбачить фінансування подорожей (літак в дві сторони ЄС-Москва), проживання (4 ночі) та обіди для 7 виступаючих, які є вихідцями з Європейського союзу, а також фінансування подорожей (літак в дві сторони), проживання (4 ночі) та обіди для 7 виступаючих з Росії, України, Белорусії та Молдови.

Організаційний комітет осінньой школи : Надія Бунтман, Віра Мільчина, П"єр-Луї Сікс, Міріам Трюэль, Лариса Захарова.

Більше інформації:
http://www.cefr-moscou.cnrs.fr/ru/evenement/ecole-d-ete/appel-communication-ecole-d-automne-des-realites-intraduisibles-la-traduction