Як записатися?

ВСТУП

Французький інститут в Україні організовує заняття з французької мови, базовий або спеціальний курс, для дітей, підлітків та дорослих, із використанням комунікативної методики, гарантуючи належний рівень викладання.

1. ЗАПИС НА КУРСИ

1.1 Періоди запису на курси та розклад занять груп визначаються відділом курсів заздалегідь.

1.2 Бажаючі вивчати французьку мову обирають групу відповідно до свого рівня, який, за необхідності, визначається за результатом тестування під час періоду запису.

1.3 Оплата за весь семестр навчання на курсах здійснюється готівкою в гривнях під час періоду запису. Вартість навчальних посібників не входить в суму оплати за навчання.

1.4 Французький інститут відшкодовує вартість курсів лише у наступних випадках:

- нещасний випадок або важка  хвороба слухача при пред’явленні медичної довідки і лише упродовж перших 7 днів  занять. У такому випадку Французький інститут відшкодовує слухачеві вартість курсів з вирахуванням 10% адміністративних витрат.

- у випадку несумісності розкладу лише упродовж перших 7 днів  занять. У такому випадку Французький інститут відшкодовує слухачеві вартість курсів з вирахуванням 10% адміністративних витрат.

Вартість курсів не відшкодовується після 7 перших днів від початку занять.

1.5 Кожен слухач курсів має безкоштовний доступ до медіатеки за умови пред’явлення квитанції про оплату, що видається бухгалтерією.

2. СКЛАД ГРУП ТА ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ

 2.1 Відділ курсів залишає за собою право заміни викладача в групі після початку занять.

2.2 Кількість слухачів у дорослій групі варіюється від 6 до 13 осіб; у дитячій і підлітковій групах від 6 до 12.

2.3 Групи, в яких нараховується менше, ніж 6 слухачів, будуть закриті або об’єднані з іншими групами. Інший розклад груп буде запропоновано.

2.4 Перехід в іншу групу після початку семестру можливий за умови попереднього дозволу відділу курсів лише протягом перших двох тижнів занять за наявності вільних місць.

3. ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ

3.1 Заняття проводяться в аудиторіях Французького інституту в Україні (вул. Гончара, 84).

3.2 Заняття, які припадають на святкові дні, переносяться на іншу дату.

3.3 У випадку відсутності викладача та неможливості його замінити, заняття переноситься на інший день або на кінець сесії. Відділ курсів попереджає sms повідомленням про перенос заняття.

3.4 Заняття проводяться французькою мовою. У разі виникнення складностей у навчанні, слухач може безкоштовно отримати заняття-консультацію згідно з розкладом консультацій.

3.5 Заняття проводять франкомовні висококваліфіковані викладачі.

3.6 Якщо слухач (дитина, підліток чи дорослий) заважає спокійному проведенню заняття, викладач має право попросити його звільнити аудиторію. У разі необхідності можуть бути викликані батьки разом із дитиною.

3.7 Забороняється користуватись мобільним телефоном під час занять.

4. ОЦІНЮВАННЯ ЗНАНЬ

4.1 Процес оцінювання знань відбувається впродовж усієї сесії. Отже, старанність є важливою умовою.

4.2 У кінці кожної сесії проводиться тестування. Для того, щоб перейти на вищий модуль, слухач має отримати прохідний бал, який становить 50/100 (оцінки за період сесії + тест наприкінці сесії).

4.3 Батьки, які бажають отримати інформацію стосовно успішності своїх дітей, можуть звернутися з цього питання до викладача або до відділу курсів.

4.4 Слухачі, які бажають отримати довідку про навчання на курсах французької мови, можуть зробити запит письмово на ел. адресу cours_de_francais@ifu.kiev.ua (написати прізвище, ім’я, номер групи, період навчання, назву організації). Слухачам, які пропустили більше 25 % занять за сесію, довідки не видаються.